Tellida kõne
Kirjutage meile
Müügiosakond:
alates 09:00 kuni 01:00 praegu töötab

KVM virtualiseerimisega VPS VDS virtuaalserverid

KVM virtualiseerimisega VPS/VDS serverite rendi optimaalsed hinnad
Kliendi toetus
tasuta 24/7/365
Automaatne reservkopeerimine
Tasuta juhtpaneel
FASTPANEL

Tehniline info KVM serverite kohta

Info virtuaalsetest KVM serveritest
KVM - virtualiseerimise süsteem, mille abil seadistatakse füüsilisel serveril mitme virtuaalse seadme töö. Igale serverile eraldatakse isiklik tuum, mälu ja kõvaketas.

Virtuaalsetel KVM serveritel puuduvad piirangud mistahes tarkvara paigaldamiseks analoogiliselt füüsilise serveriga. Erinevalt OpenVZ virtualiseerimisest, võib KVM virtualiseerimisega serveritele paigaldada Docker, mis võimaldab paindlikult ja kiiresti seadistada serverit ja sellel olevaid ameteid.

KVM virtualiseerimisega serveritele ei ole piiranguid iptables seadistamiseks ning ei nõuta TUN/TAP mooduli täiendavat lülitamist OpenVPN seadistamiseks.

Virtuaalsete KVM serverite eelised

KVM virtualiseerimisega serverid
Võimalus paigaldada vajalikud tuuma moodulid, samuti kasutada OS alternatiivtuumasid.

KVM serveritele pakume GNU/Linux baasil OS šabloone:
Ubuntu 16.04, 18.04
CentOS 6, 7
Debian 9, 10, 11

Tariifi valik KVM serverile

KVM virtualiseerimisega serveri rent
KVM serveri rent - kasulik alternatiiv sarnase funktsionaalsusega füüsilisele serverile, samuti kõrvutatav hind OpenVZ tariifidega suure arvu seadistuste korral.

Erinevate projektide jaoks pakub FASTVPS VDS KVM serverite tariifirida. Alates kõige väiksemast tariifist SSD-K-1, mida kasutatakse projektide algstaadiumite jaoks või siis suuri võimsuseid mittenõudvatele ülesannetele kõige vanemast SSD-K-6, mille ressursid võimaldavad avada tõsise projekti, mis vajab palju operatiivmälu või võtab palju ruumi.

Tariifidel on serveri parameetrid fikseeritud. Serveri mistahes parameetri muutmiseks tuleb vahetada tariifi.

Kui tahate muuta tariifi, võib seda teha ühe klikiga oma kabinetis. Pöörake tähelepanu, et tariifi muutmiseks on vaja server ümber laadida.

Tariifi muutmisel muutuvad serveri järgmised omadused:
protsessori tuumade arv
kõvaketta suurus
operatiivmälu maht

KVM serveri juhtimine

KVM virtualiseerimisega VPS / VDS serverite kaugjuhtimine
KVM virtualiseerimisel põhinevad VPS/VDS serverid võimaldavad lülituda endale eemaldatult VNC kliendi abil. Seejuures ei lähe vaja täiendava tarkvara paigaldamist teie arvutile, VNC juhtimist teostatakse otse brauseris.

Samuti on võimalik laadida server Repair režiimi. Selles režiimis laeb server puhta OS´ga ning direktooriumi/repairi monteeritakse Teie serveri originaalketas. Repair režiim võimaldab käsitsi parandada konfiguratsiooni vigasid, millede tõttu ei saa server end korrektselt laadida töötavasse OS.

Täiendused KVM virtualiseerimisega serveritele

Täiendava funktsionaaliga KVM serverite rent
Mõned projektid nõuavad mitme IP-aadressi kasutamist, mistõttu pakume lülitada serverile 4 täiendavat IP-aadressi täiendava tasu eest.

Täiendusena võib paigaldada serveri juhtpaneeli. Pakume valikul kaks juhtpaneeli:
FASTPANEL
ISPmanager 5