Tellida kõne
Kirjutage meile
Müügiosakond:
alates 09:00 kuni 01:00 praegu töötab
ML-NVMe VPS – kiirus ja jõudlus.
Kas vajate kiiret suure ketta ja võimsa protsessoriga VPS serverit? Meie uued ML-NVMe tariifid on just kõik see, mida vajate. Kiired NVMe SSD-d, võimsad AMD EPYC protsessorid, täielikud administraatoriõigused ja teie projektiarendust ei takista enam miski.

ML-NVMe VPS

ML-NVMe-4
1 vCPU
4 GB RAM
32 GB NVMe
12.19   kuus
ML-NVMe-8
2 vCPU
8 GB RAM
64 GB NVMe
24.39   kuus
ML-NVMe-12
3 vCPU
12 GB RAM
96 GB NVMe
36.59   kuus
ML-NVMe-16
4 vCPU
16 GB RAM
128 GB NVMe
48.79   kuus
ML-NVMe-32
8 vCPU
32 GB RAM
256 GB NVMe
85.39   kuus

Välkkiired NVMe-SSD kettad

Nautige kiiruse erinevust uute NVMe-SSD-ketastega! NVMe-tehnoloogia võimaldab pooljuhtandmekandjate eeliseid maksimaalselt ära kasutada, sest selle lugemis- ja kirjutamisressurssidel ei ole seatud selliseid piiranguid, nagu olid vana SATA standard puhul.

Tänu nelja PCI Express kanali ühendamise võimalusele on NVMe kettad SATA ketastest umbes kuus korda kiiremad.

Võimas protsessor AMD EPYC™

AMD EPYC protsessoreid välja töötades on silmas peetud kõige uuemaid serverite tõhususe ja turvalisuse standardeid. Need on ette nähtud Enterprise taseme koormuste jaoks ja on suure jõudlusega tänu kaheksale mälukanalile (igal 2 TB DDR4-mälu), PCIe 3.0 siinile (120 rada protsessori kohta) ja kuni 32 füüsilisele tuumale.

EPYC protsessorite mälu läbilaskevõime on 33 % ning sisend- ja väljundkanalite arv on eelmistest protsessoritest poolteist korda suurem.

Mälule sagedast juurdepääsu vajavate rakenduste kiirus kasvab märkimisväärselt. EPYC 7000 protsessorid pakuvad ühe pistikupesaga serverit jõudlusega, mis oli varem saavutatav ainult kahe pistikupesaga arhitektuuril põhinevates serverites.

FASTPANEL

Kõik meie kliendid saavad tasuta kasutada FASTPANEL´i – lihtsat, tänapäevast ja võimalusterohket vahendit serveri juhtimiseks.

Vaid mõne hiireklõpsuga saate luua saidi, hallata faile, e-posti, andmebaase ja varukoopiaid ning planeerida ülesandeid ja analüüsida koormust.

Seadke ja muutke juurdepääsuõigused endale sobivaks. Igale saidile saate kinnistada oma kasutaja. Dünaamiline teavitussüsteem hoiab teid kursis serveri ja saitide hetkeolukorraga. Lisaks pakub FASTPANEL ka Web SSH-klientide ja saitide eelvaatamise võimalust.

Sait töötab operatsioonisüsteemidega Debian 9.0, Debian 10.0, CentOS 7, Ubuntu 18.04, 20.04 ja 22.04. See on suurepärane viisik!