Tellida kõne
Kirjutage meile
Müügiosakond:
alates 09:00 kuni 01:00 praegu töötab

VPS/VDS virtuaalserverid Linux´il

VPS/VDS serverite rendi optimaalsed hinnad Linux´il
Kliendi toetus
tasuta 24/7/365
Automaatne reservkopeerimine
Tasuta juhtpaneel
FASTPANEL

FASTVPS pakub rendiks GNU/Linux baasil virtuaalservereid

virtuaalse pühendatud serveri rent Linux´il
Meie VPS Linux´il põhinevad kaht tüüpi virtualiseerimistel:
OpenVZ
KVM
Sõltuvalt Teie projekti nõudmistest tuleks läbi vaadata virtualiseerimise tehnoloogia. Nendest igaühel on omad plussid ja miinused ning kui te kavatsete paigaldada täiendavad tuumamoodulid, tasuks tähelepanu pöörata KVM virtualiseerimisega serveritele.

GNU/Linux baasil VPS serveritele pakume täielikku root juurdepääsu, mistõttu võite teha serveri mistahes seadistusi ja paigaldada nõutava tarkvara.
Serveri kasutamise piirangud pannakse vaid virtualiseerimise süsteemiga, millel baseerub virtuaalne seade.

Virtuaalserveritele Linux´il valmistasime ette šabloonid, milledelt toimub OS paigaldus. Šabloonid võimaldavad paigutada OS serverile 2 minuti jooksul.
Järgmised OS versioonid võite valida paigaldamiseks:
Ubuntu 16.04, 18.04
CentOS 6, 7
Debian 9, 10, 11
rentida VPS/VDS server Linux´il projekti jaoks
GNU/Linux baasil virtuaalserveritele pakume paigaldatud juhtpaneeliga šabloone, mis lihtsustab serveri haldamist.

GNU/Linux baasil virtuaalserveri kasutamine võimaldab säästa litsentside ostul, kuna OS antud versioonid kasutavad GNU litsentsi.
Ja kõik tarkvara, mille võib paigutada ametlikest hoidlatest, on samuti levitatav vaba litsentsi abil.

Suur osa veebiprojektidest, mis praegu on avaldatud Internet võrgus, töötavad GNU/Linux operatsioonisüsteemidega serveritel. Kuna antud OS on piisavalt töökindel suurte koormuste korral ning võib töötada pika aja vältel ilma ümberlaadimiseta.
Just seetõttu on serverite rent Linux´il nii populaarne saitide ja taoliste projektide paigutamiseks.

Vaikimisi Linux virtuaalserverile graafilise keskkonna paigaldamist ei teostata, mistõttu toimub kogu töö serveri konsoolilt, väljaarvatud juhul, kui serverit hallatakse juhtpaneeli abil.

Võimalus juhtida Linux serverite ressursse ja tariife

soodsad  VPS/VDS serverite tariifid Linux´il
OpenVZ tehnoloogial Linux serveritel võib mistahes hetkel muuta tariifi nii suurenemise, kui vähenemise suunas. Seejuures ei nõuta serveri peatamist või mistahes seadistuste muutmist. Kõik toimub automaatrežiimis, mistõttu Teie saitide külastajad ei märka, et serveritel tööd tehti.

Linux serveritele, mis töötavad KVM tehnoloogia alusel nõutakse tariifi vahetamisel serveri ümberlaadimist muudatuste rakendamiseks. Kahjuks on see seotud antud liiki virtualiseerimise eripäradega.

Juhul, kui tekivad probleemid serverite töös Linux´il, osutame premium toetust. Aitame kindlasti seadistada serverit, lahendada probleemi. Pöörake palun tähelepanu sellele, et püüame töötada tasuta tehnilise toetuse osutamise reglemendi raames, kuid sageli täidame palju keerulisemaid ülesandeid.

Linux virtuaalserveritel on korraldatud võrguliides 100 Mbit/s ning igale virtuaalseadmele määratakse unikaalne IP-aadress.